MHP Erzurum İl Başkanlığı’nda yönetim listesi belirlendi.
![](https://haber-palu.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/mhp-erzurum-il-baskanliginda-yonetim-listesi-belirlendi-79dbJKTY.webp)
İl Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlığına atanan Adem Yurdagül, Erzurum’u 2023 seçimlerine taşıyacak yönetimi belirledi.
Adem Yurdagül yaptığı açıklamada; “Önderliğimiz Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatıyla MHP Erzurum İl Başkanlığı görevine başladığımız için, Sayın Cumhurbaşkanımızın emriyle bu kutlu davaya hizmet edecek olan yönetim kurulu üyesi tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. …Önceki yönetimimize şehrimize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.Biz birlik ve beraberlik içerisindeyiz.” Erzurumlu tüm ülkücülerimizle şehrimize hizmet etmekten onur ve gurur duyacağız. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahçup etmesin. Kimse kimsenin bir adım ilerisinde veya gerisinde değil, Milliyetçi hareketin geçmişine ve içeriğine yakışır bir biçimde Erzurum’da yan yana, omuz omuza tek vücut olarak mücadele edeceğiz. camiamıza hayırlı olsun.” dedi. – ERZURUM